تبلیغات
ریا - مطالب شهریور 1391

ریا

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

در اردوی جهادی دفتر اعزام مبلغ دانشگاه

امام صادق که در مناطق محروم استان کهکیلویه

 و بویراحمد برگزار شد، جهادگر بسیجی برادر حمید عابدین زادگان به دیار باقی شتافت.

در مراسم تشیع جنازه ایشان علاوه بر نماینده ویژه آیت الله مهدوی کنی، نمایندگان سازمان بسیج دانشجویی و برخی مسئولان استانی، تعدادی از اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام نیز حضور داشتند.
 
آیت الله مهدوی کنی در پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. متن پیام ایشان به این شرح می باشد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
«وَمَن یَخْرُجْ مِن بَیْتِهِ مُهَاجِراً إلَی اللّهِ وَرَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلی اللّهِ وَ کَانَ اللّهُ غَفُورًا رَحِیمًا»
خبر عروج مجاهدانه و شهادت‌گونه برادر بسیجی، آقای حمیدرضا عابدی‌زادگان در سفر جهادی – تبلیغی، موجب تألم و تأثر گردید. هر چند مصیبت از دست دادن فرزند مؤمن و متدینی كه در خدمت قرآن و اهلبیت‌علیهم‌السلام بود، برای والدین این عزیز سفركرده، آسان نیست، ولی هجرتی اینگونه كه در لبیك به فرامین رهبر معظم انقلاب‌ مدظله برای مجاهدتی الهی و خدمت به محرومین در نظام مقدس اسلامی مقدر گشته است، موجب التیام و آرامش خانواده و آشنایان و افتخار دوستان خواهد بود.
از خدای متعال برای این عزیز، غفران و رحمت و حشر با اولیاء و شهدا، و برای خانواده و آشنایان، صبر جمیل و اجر جزیل خواستارم.
محمدرضا مهدوی كنی
1391/06/11


نوشته شده در پنجشنبه 16 شهریور 1391 توسط گمنام

إِذَا زُلْزِلَتِ الأرْضُ زِلْزَالَهَا

روز گذشته شیراز لرزید و من در خواب بودم، با آمدن این زمین لرزه از خواب بیدار شدم و به سمت چهارچوب درب اتاق رفتم

و می شد که دیگر بیدار شدنی در کار نباشد ، آن وقت من بودم و کوله بار رنگارنگم

خدای من !

از تو ممنون هستم که فرصت دیگری ارزانیم کردی

آدم شدن سخت است ، اما چشم اینبار سعی می کنم نهایت تلاشم را بکنمنوشته شده در جمعه 3 شهریور 1391 توسط گمنام

این روزها نفاق و فتنه بدجور بیداد می کند

عده ای معلوم الحال همیشه هستند که هر امر و تصمیمی صورت پذیرد ، ساز مخالف خود را می نوازند و درصددند که آن طیف را بکوبند،تخریب کنند و عملشان را عبث و بی فایده جلوه دهند و در مقابل،خود،تفکر و عمل خود را تنها راه تعالی و هدایت تشکل ها،جامعه و بشر نشان دهند

مدتی است یکی از تیترهای اصلی رسانه های مجازی داخل و خارج کشور اعم از وبلاگ،سایت و خبرگزاری ها اجلاس جنبش عدم تعهد تهران می باشد

اگر بررسی مختصری انجام شود مشاهده ی تغییر موضع های آشکار این طیف کار چندان سختی نخواهد بود،آن ها که تا چندی پیش معتقد بودند تعداد کشورهایی که قصد شرکت در این اجلاس را دارند زیاد نخواد بود و درتلاش بودند تا با متوسل شدن به راه های گوناگون اجلاس را کم اهمیت توصیف و حتی لغو کنند؛حال که متوجه شده اند که محاسباتشان اشتباه از آب درآمده است،بیان می کنند که ذهنیت کمیت گرای مسئولین بر این اجلاس حاکم شده است !

یا به عنوان مثال مورد دیگه در مورد زلزله اخیر؛که بیان می کردند که توی این شرایط زلزله چرا رئیس جمهور به همراه عده ای وزرا از جمله وزیر راه و مسکن و شهرسازی به جای سفر به آذربایجان و رسیدگی به مردم زلزله زده به اجلاس مکه رفته اند ! اما وقتی در همین بحبوحه،خود مقام معظم رهبری خیلی سرزده از مناطق زلزله زده بازدید می نمایند،این عده سرکشی را سفری تبلیغاتی توصیف می کنند !

اگر به اطرافمان نگاهی بیندازیم خواهیم دید که هر روزه با بسیاری از این مسائل و سیاه نمایی ها مواجه هستیم و عده ای که خود را عقل کل و مصلح می دانند در صورتی که حتی شیوه انتقاد را هم بلد نیستند

اللهم إنی أعوذ بك من فتن الدنیانوشته شده در چهارشنبه 1 شهریور 1391 توسط گمنام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin